خدمات بازاریابی دیجیتال

به شما و کسب و کارتان کمک می‌کنیم با حضور هدفمند و موثر در فضای دیجیتال، پایگاه مشتریان قوی‌تر و فروش بیشتری را تجربه کنید.

شرایط بازارها و صنایع در تمام نقاط جهان به گونه‌ای است که سرعت تغییرات محیط از سرعت تحول کسب و کارها پیشی گرفته است.

واضح است که امروز اگر حضور موثر و تعامل هدفمندی با مشتریان‌تان در فضای دیجیتال و اینترنت نداشته باشید، اساسا شما در فضای کسب و کار حضور ندارید!

ما باور داریم که تقلید و دنباله روی از روندهای معمول بازاریابی دیجیتال، صرفا راه حل نهایی نیست. بلکه تاکید ما بر طراحی مسیری است که در آن همواره چند قدم از رقیبان‌تان جلوتر باشید.

استراتژی اقیانوس آبی

در کایزون به شما و کسب و کارتان کمک می‌کنیم که در سیستم پیچیده رقابت با کسب و کارهای دیگر، موثرتر، قوی‌تر و دقیق‌تر دیده شوید.

با کمتر از ۱۶ میلیون تومان / ماهانه، تمامی اقدامات دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را به ما بسپارید.

هم اکنون جلسه اول (رایگان) را رزرو و مسیر تحول کسب و کار خود را آغاز کنید.

۰۹۲۲۶۰۷۲۸۵۰

send email

ydalijeh@gmail

تخصص‌های ما

بازاریابی محتوایی

استراتژی دیجیتال

دید سیستمی به کسب و کار

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی پیامکی

سئو

بازاریابی لینکدین (B2b)

کپی رایتینگ

طراحی سایت

قوانین کاری ما

چابکی در عین صبر
سرعت در انجام پروژه‌ها، یکی از ارزش‌ها و اصول ماست؛ اما دلیل نمی‌شود برای رسیدن به نتیجه عجول باشیم و از کیفیت بزنیم. نتیجه گرایی، کیفیت و سرعت به ترتیب برای ما مهم‌ترین اصول هستند.

اخلاق در کسب و کار
در هر صنعتی که حضور دارید، تا ۶ ماه پس از اتمام پروژه، متعهد هستیم که با رقبای شما کار نکنیم.

خوش قولی
صادقانه پروژه‌هایی که خارج از دایره تخصص ماست، قبول نمی‌کنیم. همچنین متعهدانه پای ضرب العجل‌ها هستیم.

مجموعه‌هایی که به ما اعتماد کردند

مسیری که در شروع یک همکاری با شما طی می‌کنیم

۱-تماس با ما و طرح مسئله از جانب شما
نقطه شروع همکاری، تماس با ما و رزرو یک جلسه آنلاین و رایگان است. در این جلسه طرح مسئله از جانب شما انجام شده و نیازها و کارهای در دست اجرا، به صورت کلی مشخص می‌شوند. همچنین به یک جمع بندی مبنی بر چگونگی همکاری می‌رسیم. فاصله درخواست جلسه تا برگزاری جلسه آنلاین، حداکثر ۲۴ ساعت خواهد بود.

۲-بررسی همه جانبه مسئله و تدوین پروپوزال
براساس طرح مسئله انجام گرفته در مرحله قبل، پروپوزالی دقیق شامل گام‌های اجرایی، ملزومات، پیش بینی زمان بندی، حق الزحمه‌ و سایر موارد مربوطه را آماده می‌کنیم و ظرف ۳ روز کاری، برای شما ارسال می‌کنیم.

۳-آغاز همکاری
در این مرحله شما به عنوان کارفرما، پروپوزال را بررسی کرده و متناسب با شرایطی که مدنظرتان است، پروپوزال را تایید، اصلاح یا رد می‌کنید. به همین سادگی، تکلیف همکاری ما و شما مشخص می‌گردد. پروپوزال به مانند یک طرح اجرایی است که کیفیت آن تا حد زیادی ضامن کیفیت اجرای پروژه در تمام مراحل آن است.

۴-مرحله انجام پروژه و ارائه گزارش متناوب از اقدامات
در این مرحله، گام‌های پروژه را یکی پس از دیگری اجرایی می‌کنیم و به صورت متناوب گزارش اقدامات را طبق پروپوزال مصوب و براساس اصول مدیریت و کنترل پروژه، برایتان ارسال می‌کنیم. بدین ترتیب پروژه طبق مفاد قرارداد و پروپوزال به اتمام خواهد رسید.

۵-مرحله نهایی: تسویه و آغاز طرح پیشتیبانی
مطابق انتظار، مرحله آخر همکاری به تسویه حساب مفاد پروژه اختصاص دارد. همچنین با توجه به ماهیت پروژه‌های طراحی سایت، مدیریت محتوا و دیجیتال مارکتینگ، در صورت تمایل کارفرما، ادامه همکاری به صورت طرح پشتیبانی خواهد بود که با تدوین شاخص‌های کلیدی عملکرد و ارائه گزارش‌های مدون ادامه خواهد یافت.