خدمات مدیریت صفحه لینکدین

با استراتژی و برنامه مشخص، ترویج دهنده نام نیک‌ِ کسب و کارتان و ارتش آنلاین شما در شبکه اجتماعی لینکدین خواهیم بود. 

تریبون کسب و کارتان در لینکدین را به ما بسپارید.

هم اکنون تماس بگیرید و حضور موثر کسب و کارتان در لینکدین را در کمتر از ۱ هفته آغاز کنید.

۰۹۲۲۶۰۷۲۸۵۰

send email

ydalijeh@gmail

linkedin marketing for businesses

اهداف حضور در لینکدین

شبکه سازی حرفه‌ای و بازاریابی B2B
بسته به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، لینکدین بستری بین المللی برای شبکه سازی حرفه‌ای چه با متخصصان صنعت و چه با سایر کسب و کارهای مرتبط با شماست. امروز موفقیت سازمان‌ها به ساختن شبکه‌ای از شرکا مانند تامین کنندگان، توزیع کنندگان، سرمایه گذاران و حامیان وابسته است. 

proffessional network

 تقویت برند کارفرمایی
اهداف منابع انسانی و ارتباط نزدیک با متخصصان و کارجویان نیز، یکی دیگر از اهداف جذاب حضور در شبکه اجتماعی لینکدین است. لینکدین با توجه به ماهیت تخصصی بودن و حضور حداکثری متخصصان در حوزه‌های مختلف، می‌تواند عصای دست کسب و کارها در مسیر استراتژی‌های منابع انسانی باشد. 

 employer branding in linkedin

 برندینگ و رهبری فکری
اگر رهبری فکری و متخصص بودن یکی از شخصیت‌ها و وجوه متمایز برند شماست، لینکدین ابزار مهمی برای جانمایی (positioning) برند در ذهن مشتریان‌تان است. لینکدین با قابلیت‌هایی مانند انتشار انواع پست در فرمت‌های محتوایی متنوع، قابلیت انتشار خبرنامه و نشریه صنعت، کمک می‌کند به رهبر فکری در صنعت و بازار شناخته شوید.

thought leadership in linkedin

یافتن و تبدیل سرنخ‌های فروش
یکی دیگر از اهداف حضور در لینکدین می‌تواند فروش B2B باشد. اگر محصول یا سرویسی خاص یا مختص کسب و کارها ارائه می‌دهید، لینکدین شبکه اجتماعی مناسب برند شماست. بدین ترتیب مشتریان موجود در لینکدین را می‌توانید به سایت یا سایر شبکه‌های اجتماعی ارجاع دهید و شاهد رشد درآمدهای خود باشید. 

leads generation on linkedin

مراحل همکاری با کایزون

۱٫برگزاری جلسه تحلیل وضعیت موجود (رایگان)
در این جلسه آنلاین، ما با ارزشها و نقاط تمایز برند شما آشنا می‌شویم و با کمک همدیگر سعی می‌کنیم استراتژی و اهداف اولیه برای حضور کسب و کار شما در لینکدین را تعریف کنیم.

current position analysis

۲٫ارسال پروپوزال از جانب کایزون
در کمتر از ۳ روز کاری، پروپوزالی از جانب ما برایتان ارسال خواهد شد. این سند حاوی زمان بندی مراحل انجام کار و بودجه پیشنهادی مورد نیاز پروژه خواهد بود. بدیهی است پس از بررسی پروپوزال و اعلام نظر شما، به مرحله عقد قرارداد خواهیم رسید.

sending business proposal

۳٫عقد قرارداد و آغاز همکاری 
پس از تصویب پروپوزال و عقد قرارداد، پروژه رسما آغاز شده و مدیریت پیج لینکدین شما کلید می‌خورد. محتواهای مختلف براساس مفاد قرارداد، استراتژی مشخص و تقویم انتشار محتوای مدون، آغاز به کار می‌کند.

signing business contract

۴٫ارائه گزارش‌های عملکردی تا اتمام پروژه 
در حین انجام پروژه، گزارش‌های مدون براساس شاخص‌های کلیدی شبکه اجتماعی لینکدین تدوین شده و به صورت ماهانه برای شما ارسال خواهد شد. بدیهی است که اعلام نظر و ارائه پیشنهاد از جانب شما جهت بهبود کیفیت و اثربخشی، بلامانع است.

sending business report

هم اکنون به شماره ۰۹۲۲۶۰۷۲۸۵۰ پیامک دهید و یک جلسه آنلاین (رایگان) رزرو کنید.

برخی از نمونه کارهای ما

روز درختکاری-پست لینکدین
درخت نمادی از نامیرایی، زندگی و زنده بودن است. نمادی از باروری پایان ناپذیر. موجودی که در گذر فصل‌ها و سالها، گرچه برگ می‌ریزد؛ انگار که گَردِ خمودی و مرگ بر وجودش پاشیده‌اند.
ادامه در لینکدین…
linkedin post-worklife quality
برقراری توازن بین زندگی شخصی و زندگی کاری، یکی از مسائل مشترک بین همه ماست. کارمند باشید یا کارفرما، خویش فرما باشید یا کار آفرین، کسب و کار کوچکی داشته باشید یا…
ادامه مطلب و اسلاید‌ها در لینکدین…
linkedin post about marketing
بازاریاب نیازهای جدیدی خلق می‌کند یا فقط نیازهای موجود را ارضا می‌کند؟
این سوال یکی از ابهامات همیشگی در زمینه اخلاق در کسب و کار و بازاریابی است. اینکه آیا بازاریاب با فریب دادن میفروشد یا واقعا نیازی را برطرف میکند.
بازاریاب، کاشف نیازهاست نه مخترع و خالق آنها.
ادامه در لینکدین…
planning for new year
ما معمولا آخرین روزهای سال به فکر برنامه ریزی برای سال بعد میوفتیم. مثل روزای جمعه که برای شنبه‌ها برنامه می‌ریزیم. تعجبی نداره که فروردین و اردیبهشت، باشگاه‌های ورزشی شلوغه اما نیمه دوم سال، تعداد ورزشکارا ریزش می‌کنه…
ادامه مطلب و اسلاید‌ها در لینکدین…